VIIMSI 100  PIDU

TUTVUSTUS

VIIMSI 100 PIDU 2019 

Viimsi valla 100. sünniaastapäev on 11.mai 2019.a.

Valla juubelisünnipäeva tähistavad sel aastal mitmed sündmused. Suuremaid juubelisünnipäeva pidudest on kogukonna väga erinevaid vanuserühmi ühendav laupäeval, 8. juunil toimuv VIIMSI 100 PIDU - Viimsi laulu- ja tantsupäev Viimsi mõisa pargis.

Suurel rahvapeol astuvad üles koorid, rahvatantsurühmad ja orkestrid.  Enamus VIIMSI PEOL esinejatest esindavad Viimsi valda ka kuu aega hiljem, 4. -7. juulil toimuval Eesti 150. juubeli XXVII laulupeol  ja XX tantsupeol „Minu arm“ Tallinna Lauluväljakul ja Kalevi staadionil.  

VIIMSI 100 PIDU algab kell 15 piduliku rongkäiguga, mis saab alguse Põhjakonna trepi juurest ja kulgeb mööda Randvere teed Viimsi mõisa parki. Kell 15.30 algab pidulik kontsert. Peale kontserti jätkavad esinemisi ansamblid kuni kella 23ni.

Juba 7. juuni õhtul alates kell 17.00 on Viimsi mõisa pargis avatud külastajate laada-ala, kuhu on oodatud inimesed igas vanuses mõnusalt aega veetma, nautima maitseelamusi ning meelelahutust. Lastealal on batuudid, ponisõit ja mänguala, noortealal kohad ajaveetmiseks ja kott-toolidel puhkamiseks ning söömisalal erinevad toitlustus- ja joogitelgid. Müügitänavatel käsitööehted, puidust kujukesed, kosmeetika, mänguasjad ja palju muud. Laada-ala on avatud 8. juunil kell 9.00 – 22.00.

Lisaks, astuvad 7. juuni õhtul lava peal üles kohalikud huviringid ja taidlejad.

Kogu pidu on vaatajatele - kuulajatele TASUTA.

Jälgi Viimsi Peo infot kodulehel www.viimsipidu.ee ja Facebookis https://www.facebook.com/viimsipidu/

Kohtume VIIMSI 100 PEOL!